Service på sveisemaskiner

TESS har servicesentre over hele landet som er sertifiserte for periodisk vedlikehold, reparasjon, sikkerhetstesting og validering iht. EN 1090-2 av sveisemaskiner.

Lokasjon

Navn

Tlf

E-post

TESS Sør

     

TESS Sør, Hønefoss

Jan Erik Linnestad

924 20 244

janerik.linnestad@tess.no

EIVA-SAFEX AS, Stokke

Jørgen Dalsmo Stray

928 06 132

jorgen@eiva-safex.no

JD Sveiseservice AS, Skien

Bjørn Egil Riis

906 46 447

service@jdsveis.no

TESS Øst

     
TESS Øst, Oslo Abdelghali Aouassar 488 42 809 abdelghali.aouassar@tess.no
TESS Øst, Brumunddal Terje Kristian Viken 416 00 108 terjekristian.viken@tess.no
TESS Øst, Sarpsborg Ole Tomas Hallerud 959 89 187 oletomas.hallerud@tess.no
EIVA-SAFEX AS, Fredrikstad Kristoffer Lindh 928 06 127 kristoffer@eiva-safex.no

TESS Vest

     
TESS Vest, Bergen Svein Arne Hagen 952 10 950 sveinarne.hagen@tess.no
TESS Vest, Karmøy Roald Halleland 993 83 616 roald.halleland@tess.no
EIVA-SAFEX AS, Forus Frode Steinsland 982 25 519 frode@eiva-safex.no

TESS Nord

     
TESS Nord, Trondheim Jørgen Løhre 481 59 057 jorgen.lohre@tess.no
EIVA-SAFEX AS, Ålesund Aleksander Soltvedt 982 25 516 aleksander@eiva-safex.no
EIVA-SAFEX AS, Tromsø Bjørn-Steve Jacklin 450 08 012 bjorn-steve@eiva-safex.no